Otázky a odpovědi

Dotazy

Opravdu zvládnu atrakci rozbalit a nafouknout sám?
Ano, ale jen pokud je to nezbytně nutné! Zvládnete to sám, je to opravdu jednoduché. Pokud není mokro, tak stačí vytáhnout atrakci z přepravní tašky, pod kterou dáte podložku nebo folii a následně připojíte kompresor – jen se nasadí na konec hradu tzv. rukáv na vstup kompresoru, obmotá se páskou nebo zaváže. Následně zapnete kompresor a atrakce je během pár minut nafouknutá. Následně pomocí kolíku připevníte atrakci k zemi.

Uzavírá se smlouva o půjčení?
Ano, smlouva se uzavírá vždy a to při předání atrakce. Stačí Vám pouze doklad o totožnosti a hotovost včetně zálohy.

Co mám dělat, když omylem atrakci propíchnu?
Pokud dojde k téhle situaci, nesnažte se atrakci opravit. Zavolejte nám a my si opravu zajistíme. Pokud budete dodržovat provozní řád a řídit se pokyny, které obdržíte, tak se Vám to nestane.

Co se děje, pokud prší?
Bohužel situaci ohledně počasí neovlivní nikdo z nás. Pokud Vám začne pršet nemůžeme Vám vrátit peníze zpět, ale domluvíme jiný termín a dostanete slevu.

Může na atrakci pršet?
V žádném případě. Jelikož je kompresor pod el. proudem, je tahle situace nebezpečná. Pokud začne pršet, ihned ho odpojte a schovejte, aby nedošlo k úrazu el. proudem. Atrakci musíte v tomhle případě rychle vyfouknout (trvá to pár vteřin) a poté hned schovat do přepravní tašky. Pokud atrakce zmokne, musíte ji nechat uschnout na sluníčku nebo na vhodném místě. Nikdy nebalte atrakci mokrou! V případě, že atrakce nestihne uschnout do doby, kdy atrakci vracíte, ozvěte se a něco vymyslíme.

Můžu atrakci umýt?
Prosíme nikdy neumývejte atrakci chemickými nebo jinými přípravky! Můžete atrakci poškodit nebo i zničit. Pokud budete dodržovat provozní řád, tak atrakce špinavá nikdy nebude a předejdete tím případným komplikacím a problémům.

Poskytujete dozor u atrakce?
Atrakci máte zapůjčenou Vy a proto Vy jste plně zodpovědní za případné úrazy, nehody a jiné problémy! Nikdy byste neměli nechat děti na skákací atrakci bez dozoru. Dodržujte bezpečnost, nepřekračujte počet dětí, nenoste zde ani své domácí mazlíčky, cigarety a ostré předměty na atrakci také nepatří! Nikdy nenechávejte děti bez dozoru. Součástí smlouvy je PROVOZNÍ ŘÁD, který určuje pravidla chování na atrakci a je potřeba jej dodržovat, aby nedošlo k úrazu, poškození atrakce apod. Prosíme vždy všechny zákazníky, aby si provozní řád řádně přečetli a dodržovali ho!

Můžu atrakci použít při kulturní akci a vybírat vstupné?
V žádném případě. Atrakce je určená jen Vám a nikomu jinému. Porušíte tak smlouvu a tím i zákon.

Jak mám atrakci objednat?
Samozřejmě můžete využít telefonického, nebo e-mailového kontaktu, najdete nás i na Facebooku.

V kolik hodin mám atrakci vyzvednout a v kolik hodin vrátit?
Vše domluvíme po telefonu.

Kolik stojí elektřina při zapnuté atrakci?
Při průměrné spotřebě 500 W stojí jedna hodina provozu přibližně 3 Kč. Čili pokud atrakce bude nafouknutá celý den, bude Vás to stát přibližně 30 Kč (při deseti hodinách).