Fotokoutek

Fotokoutek je zábavné fotografování s příslušnými  rekvizitami a okamžitým tiskem fotografií na jakoukoliv společenskou akci. Nyní velmi populární zábava pro všechny věkové skupiny. Fotokoutek je  “malý ateliér”, který se postaví přímo na místě  vaší akce. Fotografie z akce jsou krásným dárkem či památkou.

 

 

Fotokoutek a spoustu krásných rekvizit

Nabízíme také spoustu krásných rekvizit, které můžou vaše fotky příjemně oživit. Součástí fotokoutku je pozadí klasické jednobarevné, dětské či v dekoru dřeva, dále světelná technika, fotoaparát, fotograf  a počítač s tiskárnou pro profesionální tisk fotografií. Disponujeme termosublimační tiskárnou.

 

 

Jak fotokoutek vypadá?

Fotokoutek přivezeme, sestavíme a budeme obsluhovat. Po skončení akce zase vše složíme a odvezeme. Dle velikosti a druhu akce budou u fotokoutku 1 až 2 asistenti. Velikost stanu je 3 x 3m, používá se hlavně venku, když neprší. Pokud počasí překazí akci, může se fotokoutek provozovat v jakékoliv budově např.: kulturní dům, tělocvična, stadion, hala atd…

 


Králík Bugs Bunny? (Nadstandardní nabídka)

Ano, i to je možné! Možnost oživení fotokoutku na Vaší akci ve formě maskota, který je známý po celém světě!

 

Práce maskota spočívá k větší motivaci fotografování. Maskot nemoderuje a neuvádí žádné akce, nepohybuje se mezi lidmi, ale je pouze ve fotokoutku, kde se s ním každý může vyfotografovat. Po předchozí domluvě je možné na maskota navléknout např. basketbalový dres, společenský oblek, vojenskou uniformu a jiné podobné obleky, které se budou hodit zrovna na Vaší akci. Věříme, že se Vám náš maskot bude líbit a zpříjemní Vám tak Vaší akci. Cena maskota je 1 000 Kč/hod.

 

Vhodné pro:

  • firemní akce pro rodiče s dětmi
  • dětské dny
  • karnevaly
  • oslavy narozenin
  • svatby
  • plesy
  • a další …

 

Věříme, že s námi budete spokojeni, neváhejte nás kontaktovat na tel. 774 041 510 nebo email: vh-atrakce@email.cz